Herbaciarnia Laja

Miejsce z klimatem, jeszcze jakieś zdanie
by to wyglądało sensownie

O herbaciarni

Herbata to nasza pasja. Pielęgnujemy kulturę herbacianego świata, bo wiemy, że niesie ona ze sobą wartości niezastąpione we współczesnym,
coraz bardziej pędzącym świecie. Chwile spokoju i uważności, spotkania, współdzielenie, wspólny czas to prezenty jakie dostajemy w zamian za czarkę tego szlachetnego napoju.

Od 2007 roku nieprzerwanie prowadzimy Herbaciarnię Laja na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie.

Herbaciarnia Laja to miejsce spotkań, w którym można odnaleźć wewnętrzny spokój i zapomnieć o hałasie świata. To także miejsce sprzyjające twórczej pracy w gronie znajomych lub nieskrępowanej samotności.

Twoje ulubione, wybrane smaki!

W NASZEJ KARCIE

Oferta

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Czy chcesz razem z nami poznawać tajniki świata herbaty? Odwiedzasz nas podczas wydarzeń, które organizujemy? Podoba Ci się to co robimy? Jeśli Tak – mamy dla Ciebie coś naprawdę ekstra!

Program lojalnościowy w postaci Karty stałego klienta! Ta wyjątkowa karta dostarcza wielu wygód, które na pewno Ci się przydadzą!

Herbatyzm jest kultem piękna, które daje się odnaleźć w codziennej, szarej egzystencji. Wdraża nam poczucie czystości i harmonii, tajemnicę wzajemnej życzliwości i romantyzmu ładu społecznego.
W istocie swej jest uwielbieniem Niedoskonałości, nieśmiałą próbą osiągnięcia czegoś znośnego w naszym nieznośnym życiu.(…)

Okakura Kakuzo

Herbaciarnia Laja

Ciasteczka śledzące!!! Więcej informacji w Polityce prywatności.AkceptujęNie zgadzam się