Szkoła herbaty

Zagość w świecie herbaty. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie jakość, harmonię, uważność. Wykład, warsztat lub degustacja – to dobry sposób na urozmaicenie każdego wydarzenia. Podzielimy się wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim najwyższej jakości herbatą.

WYKŁADY

Najpopularniejsze tematy wykładów*:

  • Herbata a zdrowie
  • Jak kultura herbaty okrążyła świat
  • Fakty i mity o herbacie
  • Ceremonie i rytuały herbaciane
CZAS TRWANIA:

40 minut – 1,5 godziny

GRUPA ODBIORCÓW:

10 – 100, w zależności od warunków i przestrzeni

*Masz inny pomysł? Spróbujemy dostosować się do Twoich potrzeb.

DEGUSTACJE

Są przyjemną – oddziałującą na wszystkie zmysły, formą poznawania świata herbaty. Prowadzimy degustacje tradycyjnych herbat liściastych. Zestawiamy, porównujemy, inspirujemy.

CZAS TRWANIA:

50 minut – 2,5 godziny

GRUPA ODBIORCÓW:

2 do 15 osób

WARSZTATY

Przygotuj, zaparz i wypij. Uczymy technik zaparzania, podpowiadamy jak dopasować ceramikę do gatunku suszu. Uczymy jak opiekować się herbatą, by była smaczna.

Dla początkujących – to kreatywne i przyjemne spędzanie wolnego czasu, odkrywanie herbaty “wszystkimi zmysłami”, pierwsze kroki w świecie herbaty, to dobry pomysł, by urozmaicić każde wydarzenie, to również dobra propozycja dla dzieci

Dla profesjonalistów – to propozycja dla osób pełnych pasji do herbaty, poszerzamy wiedzę i umiejętności czajmenek i czajmenów, przygotujemy szkolenie dla lokali gastronomicznych, by mogły zachwycać swoich gości herbatą

CZAS TRWANIA:

1 – 3 godzin

GRUPA ODBIORCÓW:

3 do 10 osób

LET’S CONNECT!

Michał Królikowski

telefon: 662 883 434

Zobacz też

Ciasteczka śledzące!!! Więcej informacji w Polityce prywatności.AkceptujęNie zgadzam się